17142.
405. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
10 000 HUF
25,91 EUR, 28,57 USD
Dr. Georg Seidlitz: Fauna transsylvanica: Die kaefer (Coleoptera) Siebenbürgens. von - -. Königsberg, 1891. Jartimgscje Verlagsdruckerei, 12+LVI+914+1 p.+1 t. Német nyelven. Kiadói aranyozott félbőr-kötésben, márványozott lapélekkel, kopott borítóval és gerinccel, 3 lap kijár.