Sing a Song of Sixpence. English Nursery Rhymes. Illustrations by Luc Degryse. Bp., 1988, Corvina. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban / hardback, good condition
Friedrich Ludwig Stamm's Ulfilas, oder die uns erhaltenen Denkmäler der gothischen Sprache. Text, Wörterbuch und Grammatik. Neu herausgegeben von Dr. Moritz Heyne. Achte Auflage. Paderborn und Münster, 1885, Druck und Verlag von Ferdinand Schöningh, XII+424 p. Német nyelven. Könyvkötői félvászon-kötés, sérült, részben szétvált borítóval és kötéssel, helyenként sérült, javított lapokkal, intézményi...
Anthologie de la poésie hongroise contemporaine. Établie et traducite par Léon Bazalgette, Géo Charles, Ladislas Gara, Victor Hincz, Jules Illyes, Marcel Largeaud, Fernand Lot, Béla Pogány. Sous la direction de Béla Pogány. Revision de Géo Charles. Paris,1927,Les Écrivains Réunis,215+3 p. Ady Endre, Babits Mihály, Balázs Béla, Déry Tibor, Füst Milán, Gellért Oszkár, Heltai Jenő, Ignotus, Illyés Gy...
Prof. Dr. Ed. Hoche: Fables de Florian, de l'academie Française, de celles de Madrid, Florence etc. Mit grammatischen, historisch - geographischen und mythologischen Bemerkungen und einem Wörterbuche neu herausgegeben von - - Leipzig, ,Ernst Fleischer, 4+147+1+49+1 p. Francia nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapokkal.
2 db könyv - Die Frau mit den Karfunkelsteinen + Dichtergrüße von Elise Polko. Kötetenként változó kötésben és állapotban / half and full linen binding, damaged condition
Christoph Martin Wieland`s sämmtliche Werke. 34. Band. Leipzig, 1857, G. J. Göschen'sche,6+410 p. Német nyelven. Korabeli aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval.