Books: Other rarities Number of items: 349
2500943
17478
405
Other collectibles
Prigogine, Ilya - Stengers, Isabelle: Az új szövetség. A tudomány metamorfózisa. Ford.: Dévényi Levente. Bp., 1995, Akadémiai Kiadó, XXV+337+1 p. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
2501170
17479
405
Other collectibles
P. Tomka S. J.: Szenes Péter találmánya. Györgyfi György rajzaival. Bp., 1941., Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó elülső szennylappal.
1 200 HUF
2502019
17480
405
Other collectibles
Szász Károly: Emlékek. Bp.,é.n.,Rákosi Jenő. Kiadói papírkötés, Szász Károly beragasztott arcképével, kopott, szakadt borítóval.
1 200 HUF
2501148
17481
405
Other collectibles
H. G. Wells: Az álom. Ford.: Kiss Dezső. Bp.,é.n.,Genius. Átkötött egészpergamen-kötés, festett lapélekkel.
1 400 HUF
2501199
17482
405
Other collectibles
Verne Gyula: Dél csillaga. Regény. Ford.: Banyai Elemér. Verne Gyula munkái. Geiger Richárd rajzaival. Bp., ,Magyar Kereskedelmi Közlöny, 188 p. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, a kötéstáblák leváltak.
1 200 HUF
2503306
17483
405
Other collectibles
Ribizke (Répássy János): Csevegő Habok. Bp., 1881. "Hunyadi Mátyás" intézet nyomása. Második gyütet. Félvászon-kötés. Kopottas, borító hátlapja hiányos.
2 000 HUF
2501740
17484
405
Other collectibles
Krúdy Gyula: A tiszaeszlári Solymosi Eszter. Bp., 1975, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval.
1 000 HUF
2434260
17485
405
Other collectibles
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseiből. Összeállította: Radó Antal. Bp., én., Lampel R. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, körben arany élmetszéssel.Kopott borítóval, meglazult kötéssel, helyenként gyűrött lapokkal. Az első lap kiszakadt. 2416618
17486
405
Other collectibles
Bíró András 4 dedikált műve: A szépség ünnepe. Reich Károly grafikáival. ; Hit és bizalom. (Megjelent 1500 példányban.) ; Pénteki jegyzetek.; Dávid és Góliát. Mária vallomásai. Bp.-Érd-Érdliget, 1988-2001, Hazafias Népfront III. ker. Bizottsága-Érdi Ujság-Érd Város Önkormányzata-Anteus. Kiadói papírkötés.
2499494
17487
405
Other collectibles
Lelkes Gyöngyvér: Hercegnő. Novella. DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1999., Raszter Print. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2498713
17488
405
Other collectibles
Flaubert, Gustave: Három mese. Bp., 1965. Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, egészbőr kötésben
1 000 HUF
2500911
17489
405
Other collectibles
de La Rochefoucauld, Francois: Maximák. Ford. és az utószót írta: Szávai János. Bp., 1990, Helikon, 181+3 p. Kiadói kartonált papírkötés, műanyag védőborítóban.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035