Number of items: 349

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1957, Ifjúsági. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban.
17598.

1 000 HUF
2,65
2,86
Gyurkovics Tibor: Mindennapi szerelmünket add meg nekönk ma. Dedikált Greguss Zoltán (1904-1986) színész részére. Bp., 1974. Kozmosz. Kiadói vászonkötésben, szakadt, hiányos papír védőborítóval
17599.

1 000 HUF
2,65
2,86
17600.

2 000 HUF
5,31
5,71
Lysiae Orationes. Recensuit Theodorus Thalheim. Editio Maior. Lipsiae, 1901, Typis B. G. Teubneri, 3+L+400+3 p. Latin és ógörög nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, kopott borítóval.
17601.

1 600 HUF
4,24
4,57
Babits Mihály: Nyugtalanság völgye. Első kiadás! Budapest, Táltos. p. Fűzve, borító nélkül.
17602.

900 HUF
2,39
2,57
Euripides: A phoeniciai nők. Ford.: Szentirmay Gyula. Előszóval és bevezetéssel ellátta: Szentirmay Gizella. Bp., 1910, Győző Andor. Kiadói papírkötés, a borító egyik sarkán hiánnyal, a gerincen sérülésnyommal, az alsó részén kis hiánnyal.   A bevezetés írójának, Szentirmay Gizella műfordító, tanár testvérének, Szentirmay Ödön (1876-1953) kúriai bíró, közgazdásznak az ajándékozási soraival Bródy Ernő (1873-1961) ügyvéd, politikus, országgyűlési képviselő, Bródy Sándor író unokaöccsének, a két háború közötti zsidóság prominens alakja részére. Bródy Ernő névbélyegzőjével.
17603.

1 200 HUF
3,18
3,43
17604.

1 200 HUF
3,18
3,43
Joó Tibor: Vallomások a magyarságról. A magyar önismeret breviáriuma. H.n., Pro Hungaris Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17605.

1 600 HUF
4,24
4,57
Kelecsényi László: Nagy kópéságok. Krúdy-titkok nyomában. Bp., Fekete Sas Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17606.

1 600 HUF
4,24
4,57
Az Erdélyi Helikon Magyarországi Barátainak Aranykönyve 1937. Kolozsvár, 1937, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói papírkötés, javított kötéssel, foltos borítóval, a borítón és a gerincen kis sérüléssel, kis hiánnyal, 6 lap kijár.
17607.

1 000 HUF
2,65
2,86
Dr. Zánkay Péter: Bridge kézikönyv. Bp., 1957, Minerva, 388 p. Kiadói papírkötés, a külső borító sérült, kissé hiányos.
17608.

1 000 HUF
2,65
2,86
Uhrin Benedek: Elnézést kérek ez kabaré. Dedikált példány!  Bp., 1989. Szerzői. Kiadói papírkötésben
17609.

1 000 HUF
2,65
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF