Germaine Ramos: Csak a tested... (Rien, que tonc orps...) Ford.: Bródy István. Új magazin könyvek. Bp., én., Új Magazin Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval, a hátsó kötéstáblán törésnyommal.
Karl May: Der Weg nach Waterloo. Karl May's Gesammelte Werke. Dresden,én.,Karl May. Német nyelven. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, hiányzó címlappal, a borítón egészen kis kopásnyomokkal.
Maurice Maeterlinck: Tintagiles halála. Ford.: Keleti Arthur. Bp.,1923., Székasi Sacelláry Pál,41+3 p. Balogh István fametszetű illusztrációival. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. Számozott (7./500) példány.
Rédey Mária: Kassainé ifjasszony. Jászai Mari és Kassai Vidor szerelmi regénye. Kiadatlan levelek és napló alapján. Bp., 1935, Nyugat. 222 p. 23 t. Kiadói félbőr kötésben, kopott borítóval.
Csoda Album. Szerk.: Szini Gyula. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Bp., 1911, Hornyánszky Viktor cs. és kir. udvari könyvnyomdája. 131 p.+ 12 t. Számos szövegközi és egészoldalas, színes, szecessziós rajzzal és könyvdísszel illusztrálva. Dúsan aranyozott, festett, dombornyomott kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült és kopott gerinccel, helyenként kissé foltos la...
Búvár Zsebkönyvek 12 kötete, és a Kolibri Könyvek 8 kötete Bp.,1972-1989,Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban közte kissé kopott borítójú, de jó állapotú is, egy hullámos lapokkal.