Illés Endre: Száz történet. I-II. köt. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1966, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban.
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói javított, szakadt papír védőborítóban, a papírborítót leszámítva jó állapotban.
Juhász Gyula összes versei. 2. kötet. (Hírlapi és kézirati vershagyaték.) Sajtó alá rendezte: Paku Imre. Szeged, 1941, Szukits, 392 p. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.
Keresztury Dezső: Nyitott kör. Versek. Békéscsaba, 1976., Megyei Könyvtár. Borsos Miklós illusztrációival. Kiadói papírkötés. Számozott (250/235.), a szerző által aláírt példány.
Maurice Maeterlinck műve, 4 db: A nagy titok. Ford.: Rózsa Géza. Az Okkultizmus Könyvei. Bp., 1922., Kultura. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kopott borítóval.; A halál. [Regény.] Ford.: Maksziányi Dezső. Bp., 1919, Világirodalom. Átkötött egészvászon-kötés, az elülső papírborítót bekötötték, sérült kötéssel, foltos, rossz állapotban.; A tér élete. Ford.: A tér élete. Ford.: Kovács Rezső...