Number of items: 349

Irodalmi lexikon. Szerk.: Benedek Marcell. Bp., 1927, Győző Andor (Wodianer F. és Fiai). 1224 p. Oldalszámozáson kívüli, fekete-fehér képtáblákkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, sérült, kissé kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, az elülső kötéstábla belső oldala kissé sérült, több ex libris-szel.
17634.

2 400 HUF
6,37
6,86
17635.

800 HUF
2,12
2,29
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17636.

800 HUF
2,12
2,29
Pintér Jenő: Magyar irodalomtörténete. I.-II.köt. Képes kiadás. I. köt.: A magyar irodalom a XX. századig. II. köt.: A magyar irodalom a XX. században. Bp., 1928, Franklin-Társulat, 389+330 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben, kopott, kissé foltos borítóval, az I. kötet egyik sarkán kis hiánnyal.
17637.

1 600 HUF
4,24
4,57
17638.

1 200 HUF
3,18
3,43
Vándor Kálmán: Tigrisbéke. Bp., 1940, Széchényi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban.
17639.

800 HUF
2,12
2,29
Makkai Sándor 2 műve:  Makkai Sándor:Táltoskirály, Bp 1935 Genius kiadás, egészvászon kötés, enyhén foltos lapokkal, kötés sérült, felirat kopott - Makkai Sándor:Holttenger, Bp, 1936 Révai kiadás,egészvászon kötés,enyhén foltos lapokkal,kötésen felirat kopott
17640.

2 800 HUF
7,43
8,00
Arany László összes művei I-V. kötet. Bp., 1900-1901. Kiadói félvászon kötés, 5 fénynyomatú képtáblával, kissé kopottas állapotban.
17641.

3 000 HUF
7,96
8,57
21
Agatha Christie: Életem. Bp., 2008, Partvonal. Kiadói papírkötés.
17642.

2 400 HUF
6,37
6,86
Kornis Gyula: Herczeg Ferenc Budapest, 1943, Új Idők Irodalmi Intézete R.-T. 370 p. + [1] p. + LXXXII t.: ill. Első kiadás. Herceg Ferenc. Szerkesztette: Kornis Gyula. Kiadói, sérült gerincű egészvászon kötésben
17643.

3 400 HUF
9,02
9,71
17644.

800 HUF
2,12
2,29
Arany János balladái Zichy Mihály rajzaival 2 db. [Bp.], [2000], Laude Kiadó. Az 1896. évi kiadás (Bp., Franklin Társulat) reprintje. Díszes, kartonált papírkötésben, . 44 cm
17645.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF