Number of items: 349

Matthew Stover: Star Wars. (Star Wars Episode III.) Ford.: Nemes István. Bp., 2005, Lap-ICS.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. + Sci-Fi könyvek: Stanislaw Lem: Éden. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötések.; Nemere István: Túl a Plútón. Bp., 1989., Galaktika. Kiadói kissé kopott papírkötés.; Szatmári Sándor: Gépvilág. Bp., 1972., Gondolat. Foltos, kopott, javított gerincű papírkötésben.; Zsoldos Péter: Ellenpont. Bp., 1987., Szerzői. Kiadói papírkötés.; + Galaktika 35. Tudományos-fantasztikus antológia.
17646.

Matthew Stover: Star Wars. (Star Wars Episode III.) Ford.: Nemes István. Bp., 2005, Lap-ICS.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. + Sci-Fi könyvek: Stanislaw Lem: Éden. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötések.; Nemere István: Túl a Plútón. Bp., 1989., Galaktika. Kiadói kissé kopott papírkötés.; Szatmári Sándor: Gépvilág. Bp., 1972., Gondolat. Foltos, kopott, javított ge...

500 HUF
1,30
1,43
Henrik Ibsen színművei I-II. 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kopottas állapotban. Számozott (1200/377.) példány.
17647.

8 000 HUF
20,73
22,86
9
Simonyi Imre: Gyulai krétarajzok. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. 4 lev. Megjelent a Békés Megyei Könyvtár bibliofil sorozatának kiadásában. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Számozott, aláírt példány, (240/250).
17648.

1 200 HUF
3,11
3,43
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
17649.

2 400 HUF
6,22
6,86
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17650.

1 400 HUF
3,63
4,00
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
17651.

800 HUF
2,07
2,29
Karácsony Sándor: A magyarok kincse. Bp., 1944, Exodus. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17652.

3 000 HUF
7,77
8,57
Veres Péter 2 könyve: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, MEFHOSZ, 250 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé sérült lapokkal. + Számadás. Bp., 1948, Püski, 397 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
17653.

1 800 HUF
4,66
5,14
Dr. Balogh András, Dr. Gulyásné Gömöri Anikó, Vadas Ferenc: A fővárosi gázszolgáltatás 150 éve. Bp., 2006, Fővárosi Gázművek Zrt., 207 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17654.

1 000 HUF
2,59
2,86
Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
17655.

1 000 HUF
2,59
2,86
Bajza József: Új Plutarch, vagy minden korok és nemzetek leghíresebb férfiai és hölgyeinek arcz- és életrajza. H.n., 2010, Ventus Commerce. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Az 1845-ös pesti kiadás reprint kiadása.
17656.

1 200 HUF
3,11
3,43
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1945, Anonymus, 495 p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
17657.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF