Books: Other rarities Number of items: 349
2458372
17646
405
500
Other collectibles
Matthew Stover: Star Wars. (Star Wars Episode III.) Ford.: Nemes István. Bp., 2005, Lap-ICS.Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos. + Sci-Fi könyvek: Stanislaw Lem: Éden. Bp., 1981., Kozmosz. Kiadói papírkötések.; Nemere István: Túl a Plútón. Bp., 1989., Galaktika. Kiadói kissé kopott papírkötés.; Szatmári Sándor: Gépvilág. Bp., 1972., Gondolat. Foltos, kopott, javított ge... 2504181
17647
405
Other collectibles
Henrik Ibsen színművei I-II. 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészbőr kötés, kopottas állapotban. Számozott (1200/377.) példány.
8 000 HUF
2498871
17648
405
Other collectibles
Simonyi Imre: Gyulai krétarajzok. Versek. Békéscsaba, 1976. Megyei Könyvtár. 4 lev. Megjelent a Békés Megyei Könyvtár bibliofil sorozatának kiadásában. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban. Számozott, aláírt példány, (240/250).
1 200 HUF
2216357
17649
405
Other collectibles
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval.
2 400 HUF
2501766
17650
405
Other collectibles
Székely népballadák. A balladákat összeválogatta és magyarázta Ortutay Gyula, fametszetekkel díszítette Buday György. 1979, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 400 HUF
2414665
17651
405
Other collectibles
Magyarok a kultúráért. A magyar munka eredményei az emberi művelődés terén. Francia és magyar írók közreműködésével szerk. Dr. Lukács György. Bp., 1929, Magyar-Francia Kultúrliga. Számos illusztrációval. Kiadói aranyozott félbőr kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2505133
17652
405
Other collectibles
Karácsony Sándor: A magyarok kincse. Bp., 1944, Exodus. Kiadói papírkötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
3 000 HUF
2501141
17653
405
Other collectibles
Veres Péter 2 könyve: Szocializmus, nacionalizmus. Bp., 1939, MEFHOSZ, 250 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, helyenként kissé sérült lapokkal. + Számadás. Bp., 1948, Püski, 397 p. Hatodik kiadás. Kiadói félvászon-kötés.
1 800 HUF
2501347
17654
405
Other collectibles
Dr. Balogh András, Dr. Gulyásné Gömöri Anikó, Vadas Ferenc: A fővárosi gázszolgáltatás 150 éve. Bp., 2006, Fővárosi Gázművek Zrt., 207 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2501350
17655
405
Other collectibles
Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
1 000 HUF
2501388
17656
405
Other collectibles
Bajza József: Új Plutarch, vagy minden korok és nemzetek leghíresebb férfiai és hölgyeinek arcz- és életrajza. H.n., 2010, Ventus Commerce. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, kissé sérült borítóval. Az 1845-ös pesti kiadás reprint kiadása.
1 200 HUF
2501768
17657
405
Other collectibles
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Ford.: Juhász Vilmos. Bp., 1945, Anonymus, 495 p. Második kiadás. Egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035