Number of items: 349

Jókai Mór: A magyar nemzet története regényes rajzokban. Debrecen, é.n., TKK, 488 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, jó állapotban.
17658.

3 000 HUF
7,96
8,57
Hamsun, Knut: Rosa. + Halk húrokat penget a vándor. Ford.: G. Beke Margit. Modern Klasszikusok. Bp., é.n./1923, Fővárosi Könyvkiadó, 223 p. + 223 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval, ex libris-szel.
17659.

1 600 HUF
4,24
4,57
Gárdonyi Géza: Egri csillagok. I-II. kötet. Gárdonyi Géza munkái. Bp., é.n., Dante (Krakauer Lajos-ny.), 348 p. + 350 p. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, az első kötet címlapja kissé sérült.
17660.

1 000 HUF
2,65
2,86
Arday Géza 6 db dedikált könyve: De hol vannak a gyerekek?; Tegnap is van, nem csak holnap; Aki mindent másként lát; Szellemi iránytű az emigrációban; Beke Albert (h)arcai; Írók az emigrációban. Kiadói papírkötés, a szerző által DEDIKÁLT példányok.
17661.

6 000 HUF
15,92
17,14
Camille Flammarion: A világ vége. Ford.: Kenedi Géza. Bp., 1897, Légárdy, 387+3 p. Negyedik kiadás. Gazdag szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17662.

1 800 HUF
4,77
5,14
Gondolkodó Magyarok 11 kötete. Bp., 1981-1987, Magvető. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17663.

4 000 HUF
10,61
11,43
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói kissé kopott aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban.
17664.

1 800 HUF
4,77
5,14
Kassák Lajos: Marika, énekelj! Bp., [1930], Pantheon. 318+1 p. Első kiadás. A boríték Kassák Lajos munkája. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, és a könyvtest szétvált, rossz állapotban. + Kassák Lajos: Munkanélküliek. I-II. köt. Bp., [1932.], Szerzői kiadás, (Helikon-Bíró Nyomda), 191 p. ; 205 p. Első kiadás! A borító Lengyel Lajos munkája. Kiadói papírkötés, a borítók sérültek, javítottak, a II. kötet hiányos gerinccel és javított kötéssel, megviselt állapotban.
17665.

1 200 HUF
3,18
3,43
Ákos Miklós: Nyaral a VII./a. Ifjúsági regény. Bp.,[1942], Unio Kisgörgényi Bartha Ferenc. Janovits István illusztrációival. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott illusztrált papír védőborítóban.
17666.

1 600 HUF
4,24
4,57
Roszner (Rosner) Károly: Magyar képek I. sorozat. [Bp. 1941. Szerzői, Hungária ny.], 12 t. Unicus! Félvászon-kötésben, kissé kopott, foltos borítóval.
17667.

1 800 HUF
4,77
5,14
Tersánszky J. Jenő 4 műve:  Új Legenda. Keresztes kiadás. Bp.,[1944],Athenaeum. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé laza kötéssel.;  Selyemfiú. Bp.,(1942),Jelen. Első kiadás. A borító Szarvas László munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.;  Kakuk Marci szerencséje. Bp.,(1936),Athenaeum. Első kiadás. A borítón lévő Tersánszky portré a foto Rubens stúdió munkája. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől és sérült.;  A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi. Első kiadás. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona Filo (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.
17668.

Tersánszky J. Jenő 4 műve: Új Legenda. Keresztes kiadás. Bp.,[1944],Athenaeum. Első kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés, kissé laza kötéssel.; Selyemfiú. Bp.,(1942),Jelen. Első kiadás. A borító Szarvas László munkája. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt borítóval.; Kakuk Marci szerencséje. Bp.,(1936),Athenaeum. Első kiadás. A borítón lévő Tersánszky portré a 'foto Rubens' stúdió munkája. Kiadói papírkötés, a borító elvált a könyvtesttől és sérült.; A vezérbika emlékiratai. Bp.,1938,Cserépfalvi. Első kiadás. A borító Mihályfi Ernőné Fischer Ilona 'Filo' (1910-1986) munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadozott borítóval.

2 400 HUF
6,37
6,86
Németh László: Magam helyett. (Tanulmány az életemről.) Bp., 1943., Turul. Első kiadás. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, kiadói javított, kissé szakadt papír védőborítóban. + A Medve-utcai polgári. Bp., 1942, Magyar Élet. Első kiadás. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
17669.

1 800 HUF
4,77
5,14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF