May, Karl: Professor Vitzliputzli und andere Erzählungen. Herausgegeben von Dr. E. A. Schmid. Karl May's Gesammelte Werke Band 47. Radebeul, 1927, Karl-May-Verlag, 518+2 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
May, Karl: Der Spion von Ortry. Herausgegeben von Dr. E. A. Schmid und Franz Randolf. Karl May's Gesammelte Werke Band 58. Radebeul, 1930, Karl-May-Verlag, 559+1 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással, jó állapotban.
May, Karl: Un Paladin du Désert. Traduit par J. de Rochay. Illustrations d'Albert Uriet. Tours, 1947, Maison Mame. Fekete-fehér illusztrációkkal. Francia nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, hiányos kiadói papírborítóban.
Mikszáth Kálmán: Prakovzsky, a siket kovács; A körtvélyesi csíny. Mikszáth Kálmán munkái. Új sorozat. Bp., 1904, Révai (Légrády-ny.), 254+1 p. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kisebb kopásnyomokkal, helyenként kissé foltos lapokkal.
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Mikszáth Kálmán munkái. Bp., 1891, Révai (Pallas-ny.), 8+224 p. Kiadói gazdagon aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
Fekete István: Csi. Történetek állatokról és emberekről. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1944., Uj Idők. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, javított gerinccel, a hátsó kötéstáblán sérülésnyommal.
Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Történelmi regény. Cseregezán Pál rajzaival. Bp., 1971, Móra. Hetedik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, javított gerinccel.
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Bp., 1965, Móra. Csergezán Pál rajzaival illusztrálva. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, szép állapotban.