Number of items: 349

Kardos Pál: Ezeregy éj. Arany Könyvtár. Bp., [1883], Tettey-féle könyvkiadó hivatal, VIII+231 p. + 4 t. (színes litográfiák). Számos szövegközi, fekete-fehér rajzzal és könyvdísszel illusztrálva. Kiadói gazdagon illusztrált, aranyozott gerincű félvászon-kötés, sérült, hiányos borítóval és gerinccel, a címlap és egy további lap hiányzik, helyenként sérült lapokkal.
17418.

3 000 HUF
7,96
8,57
11
Cs. Szabó László: Halfejű pásztorbot görög hajónapló és hat történet. London,(1960.),Magyar Könyves Céh. Emigráns kiadás. Első kiadás. Kiadói vászonkötésben
17419.

1 800 HUF
4,77
5,14
Kacsó Sándor: Lélekvesztőn. Kolozsvár, 1941, Erdélyi Szépmíves Céh, 181+1 p. A könyv az Erdélyi Szépmíves Céh 141. kiadványa. Az Erdélyi Szépmíves Céh XII. sorozatának 15-16. számú könyve. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, laza fűzéssel.
17420.

1 000 HUF
2,65
2,86
Krúdy Gyula: Ady Endre éjszakái. Bp.,[1948.],Fehér Holló. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, az elülső borítón szakadással.
17421.

1 200 HUF
3,18
3,43
Balázs Béla: Misztériumok. Op. V. Három egyfelvonásos.  1. A kékszakállú herceg vára. 2. A tündér. 3. A szent szűz vére. Bp. 1912. Nyugat Ny. 119 l. 211 mm. Első kiadás. Szétvált fűzéssel, borító nélkül.
17422.

1 000 HUF
2,65
2,86
17423.

2 000 HUF
5,31
5,71
17424.

1 800 HUF
4,77
5,14
Bognár László: Ásványhatározó. Bp., 1999, ELTE Eötvös Kiadó. Színes fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötésben.
17425.

1 800 HUF
4,77
5,14
15
Kosztolányi Dezső: Lánc, lánc, eszterlánc... Békéscsaba, 1914, Tevan. Első kiadás. Kiadói papírkötés, első borítólap leszakadt, hátlap hiányzik.
17426.

1 200 HUF
3,18
3,43
Kaffka Margit: Hangyaboly. Bp., é.n., Révai (Forrás-ny.), 126 p. A borító Repcze János munkája. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült, illusztrált kiadói papírborítóban.
17427.

1 800 HUF
4,77
5,14
Szabó Lőrinc: Kalibán! Versek. Bp., 1923, Athenaeum, 112 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, hiányos gerinccel, kissé sérült lapszélekkel.
17428.

1 600 HUF
4,24
4,57
[Újhelyi Dayka Gábor versei. Öszveszedte s kiadta Kazinczy Ferenz.] Hozzákötve: Kazinczynak poetai berke. Pest, 1813., Trattner Mátyás, III-XLVIII+3-46,51-136+8 p.; 1 (rézmetszetű díszcímlap) t.+137-243+10+3-24 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró, foltos lapokkal, egy-két sérült lappal, két lapon bejegyzéssel, hiányos!
17429.

[Újhelyi Dayka Gábor versei. Öszveszedte 's kiadta Kazinczy Ferenz.] Hozzákötve: Kazinczynak poetai berke. Pest, 1813., Trattner Mátyás, III-XLVIII+3-46,51-136+8 p.; 1 (rézmetszetű díszcímlap) t.+137-243+10+3-24 p. Korabeli kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült kötéssel, kijáró, foltos lapokkal, egy-két sérült lappal, két lapon bejegyzéssel, hiányos!

2 000 HUF
5,31
5,71
18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF