Bolanden, [Konrad von] Konrád munkái . 23 kötet Budapest, [1886-1890]. Dvorzsák János Gottermayer Nándor féle festett, aranyozott egészvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban
Zimmermann Ágoston, Dr.: Patkolástan kovácsok számára 185 képpel Budapest, 1916, Pallas Rt. Nyomdája, 164 p., ill. M. Kir. Földmívelésügyi Minister Kiadványai Zimmermann Ágoston. m. kir. állatorvosi főiskolai ny. r. tanár, MTA tag. Tűzve, borító nélkül. Ritka!
Tóth Árpád: Hajnali szerenád A szerző első megjelent kötetének első kiadása. [Budapest], 1913, Nyugat, 72 p. A borítófedél illusztrációját Falus Elek készítette. Kissé sérült kiadói papírkötésben.
Kosztolányi Dezső: Meztelenül. - - Uj versei. Bp., [1927], Athenaeum, 67 p. Első kiadás. A borítón Gara Arnold avantgárd borítótervével. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással, és az egyik sarkán gyűrődésnyommal, a hátsó borítón kis foltokkal, egy lap szélén kis szakadásokkal, a könyv elején a felvágatlan lap felszakadt. Felvágatlan lapokkal.
József Attila: Költészet és nemzet. József Attila hátrahagyott írásai közül Sándor Pál válogatta ki és rendezte sajtó alá. Bp.,[1941], Dokumentum Könyvek,(Nádor-ny.),63+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, részben kijáró, sérült címlappal.
Fazekas Béla - Kovács Endre - Szigetvári Zoltán: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. (Bp. 1948.) Szikra Rt. 268 l. + 2 mell. (hibajegyzékek).Korebeli félvászon kötésben
Noszlopi László: A szeretet lélektana és bölcselete. Bp.,1944,Pantheon. Kiadói félvászon kötés, szép állapotban. Hozzá az eredeti papírborító megragasztva
Kosztolányi Dezső: Alakok. Molnár C. Pál szövegközti illusztrációival. Bp.,[1929], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 144+1 p. Első kiadás. Kiadói, kissé kopott egészvászon kötés