Number of items: 349

Lengyel József: Az őszinteség lépcsőin. Bp., 1974, Magvető, 451+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére DEDIKÁLT példány.
17466.

1 200 HUF
3,18
3,43
11
Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla.Bp., 1944. Magyar Élet. Kiadói félvászon kötésben
17467.

1 000 HUF
2,65
2,86
P. Tomka S. J.: A világdinamó. Bp.,1941,Szent István-Társulat. Szövegközti rajzokkal illusztrált. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötés.
17468.

2 000 HUF
5,31
5,71
Magyar ars poetica. Szerk. és az előszót írta: Pándi Pál. Bp., 1959, Magvető, 294 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, sérült fóliában. Megjelent 3180 példányban. Pándi Pál (1926-1987) Kossuth-díjas irodalomtörténész, kritikus, a könyv szerkesztője által DEDIKÁLT példány.
17469.

1 200 HUF
3,18
3,43
Europa Almanach 1925. Reprint. Leipzig und Weimar, 1984, Gustav Kiepenheuer Verlag, 316+4 p. Számos fekete-fehér képpel illusztrálva, kottamelléklettel (Lyonel Feininger: Fuge VI für Orgel). Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17470.

2 400 HUF
6,37
6,86
Sőtér István: Az elveszett bárány. Bp., 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó, 355+2 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. A szerző által Major Máté (1904-1986) Kossuth-díjas építész részére DEDIKÁLT példány.
17471.

1 200 HUF
3,18
3,43
Kisfaludy Sándor: Himfy szerelmei. Gróf Szécsen Antal bevezetésével. Bp.,én,Athenaeum, 1 t.+2+240 p. Kiadói kopott egészbőr-kötésben, intézményi bélyegzőkkel.
17472.

1 000 HUF
2,65
2,86
Bereczky - Cseuz: Simai sakkoló. Bp., 2013. Püski. Kiadói papírkötésben
17473.

1 000 HUF
2,65
2,86
Mészöly Miklós: A tágasság iskolája. Bp., 1977, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17474.

900 HUF
2,39
2,57
Arany János munkái 1. köt. [Bp., én., nyn. (Ráth Mór?)]kopott, foltos borítóval, hiányzó címlappal, név és ajándékozási bejegyzéssel, bejelölésekkel, szakadt szennylapokkal.
17475.

1 800 HUF
4,77
5,14
Tasso, Torquato: A megszabadított Jeruzsálem. Jánosi Gusztáv magyar fordítása nyomán rövidítve, prózába átírta és magyarázatokkal ellátta: Pintér Kálmán. Iskolai Könyvtár. Magyar Olvasmányok Tára. Bp., 1899, Athenaeum Irod. és Nyomdai Rt. 3 p.+1 t. (a szerző portréja)+VII+178+3 p. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
17476.

1 200 HUF
3,18
3,43
Hegyi Béla: Tegnap, ma, holnap. Bp., 1980, Ecclesia (Egyetemi Nyomda), 318 p. A borító Bálint Endre (1914-1986) munkája. Kiadói kartonált papírkötés.
17477.

1 600 HUF
4,24
4,57

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF