1 600 HUF
4,15 EUR, 4,57 USD
Ákos Miklós: Nyaral a VII./a. Ifjúsági regény. Bp.,[1942], Unio Kisgörgényi Bartha Ferenc. Janovits István illusztrációival. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kopott illusztrált papír védőborítóban.