28 000 HUF
72,54 EUR, 80,00 USD
Bolanden, [Konrad von] Konrád munkái . 23 kötet Budapest, [1886-1890]. Dvorzsák János Gottermayer Nándor féle festett, aranyozott egészvászon kötésben, nagyrészt jó állapotban