17625. 405. Closed Online auction Books: Other rarities
18 000 HUF 46,63 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Ezüst (Ag) fűszertartó pár, üvegbetéttel, egyik sérült, jelzett, d: 6 cm, nettó: 89,7 g