1 600 HUF
Hamsun, Knut: Rosa. + Halk húrokat penget a vándor. Ford.: G. Beke Margit. Modern Klasszikusok. Bp., é.n./1923, Fővárosi Könyvkiadó, 223 p. + 223 p. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott, foltos borítóval, ex libris-szel.