1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Hanns Heinz Ewers: Vámpír. Elburjánzott regény rongyokban és színekben. Ford.: Fürtös Lajos. [Békéscsaba],1921, Tevan, 469+2 p. Átkötött kopott félvászon-kötés, néhány kis lapszéli javítással.