1 400 HUF
3,63 EUR, 4,00 USD
Juhász Gyula összes versei. 2. kötet. (Hírlapi és kézirati vershagyaték.) Sajtó alá rendezte: Paku Imre. Szeged, 1941, Szukits, 392 p. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel.