17390. 405. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
14
0 HUF
Lee, Chiang: A mah-jong játékszabályai és történeti fejlődése. Bp., é.n., Dick Manó, 84+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Photo of the item taken by : nagy_andras