1 200 HUF
Mikszáth Kálmán: A két koldus diák. Zádor István rajzaival. Bp.,é.n.,Révai, 132+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen egészen kis sérüléssel, a borítón kis kopásnyomokkal. "Zádor István a műhöz készített rajzaival a Képzőművészeti Társulat kiállításán az I. állami illusztráció-díjat nyerte el. "