17664. 405. Closed Online auction Books: Other rarities
1 800 HUF
0 HUF
Pesti Hírlap könyvtára. A szépművészetek könyve. Bp., 1940, Pesti Hírlap Rt. Kiadói kissé kopott aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kiadói javított, kissé sérült papír védőborítóban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor