900 HUF
2,33 EUR, 2,57 USD
Schöpflin Aladár: Hatvani professzor feltámadása. Elbeszélések. Bp., 1923., Franklin, 126+1 p. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, intézményi bélyegzésekkel.