1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Wagner-Zellhoff: A bőrünkről van szó. Közgazdaság mindenki számára. Ford.: Molnár Ákos. Bp., 1938, Grill Károly. 304 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel.