Vizsolyi Biblia. I-II. köt. Bp., 1981, Helikon Kiadó, (Kner Nyomda.) Kísérőfüzettel. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, dombornyomott műbőr kötés, kiadó javított kartontokban, de maga a könyv jó állapotban.
Jordánszky-kódex. A Jordánszky-kódex, magyar nyelvű bibliafordítás a XVI. század elejéről. [1516-1519.] Az Esztergomi Főszékesegyházi Könyvtárban őrzött MSS. II. 1. jelzetű kódex szövegének olvasata. Hasonmás kiadás és tanulmánykötet, két kísérőfüzettel. Csapodi Csaba: A Jordánszky-kódex. Utószó és szómagyarázatok a Jordánszky-kódex olvasatához. Bp., 1984 Helikon. Kiadói bordázott gerincű egészműb...
Evangelien sammt den Episteln oder Lectionen auf alle Sonn- und Feiertäg des ganzen Jahrs, mit beygefügten heiligen Passion Jesu Christi. Ofen, 1818. Universitäts-Schrift. Korabeli szétvált egészbőr kötésben 384p. Ritka
1830 Der gute Same auf ein gutes Erdreich enthalten. Morgen, Abend, Meß, Beicht, Komunion Litanen, auf die vornehmsten Feste des Jahr u(nd) andere mehr. Kézzel írt német nyelvű imádságos könyv, kézzel rajzolt, festett rajzokkal. Korabeli díszes egészbőr-kötésben, kis kopásnyomokkal.
Joseph Lauber: Neue katechetische Reden oder Christenlehren, nebst Fragen an die Kinder hierüber. Auf das ganze Jahr eingetheilet und verfasst von - -. Zweiter Band. Wien, 1797., Verlag der Dollischen Buchhandlung, 6+580+6 p. Német nyelven. Korabeli papírkötésben.
Sas Péter: Márton Áron erdélyi püspök élete és munkássága. H.n., 2014, Nemzetstratégiai Kutatóintézet/Méry Ratio, 255+1 p. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Bangha Béla: Jellemrajzok a katolikus egyház életéből. Bangha Béla összegyűjtött munkái IV. kötet. Bp., 1941, Szent István-Társulat, 4+401+2 p. Kissé sérült, kopott kiadói egészvászon-kötés, részben festett lapélekkel.
Neues und vollständiges Pressburger Gesang- und Gebetbuch zum Gebrauche bei der öffentlichen Gottesverehrung. Pressburg, 1851, Druck und Verlag von Carl Friedrich Wigand, XXII+440+96 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott, dombornyomott félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként kissé sérült, foltos lapokkal.
Novum Testamentum Graece ad fidem optimorum librorum recensvit Ioh. Aug. Henr. Titmannus. Lipsiae 1828. Tavchintii 471p. Korabeli sérült félbőr kötésben
Szemelvények a koránból. Ford., bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Dr. Endrei Gerzson. Modern Könyvtár 462-463. Bp., én., Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott, sérült borítóval, széteső állapotban. A fordító által dedikált példány.