3 200 HUF
Bangha Béla: Jellemrajzok a katolikus egyház életéből. Bangha Béla összegyűjtött munkái IV. kötet. Bp., 1941, Szent István-Társulat, 4+401+2 p. Kissé sérült, kopott kiadói egészvászon-kötés, részben festett lapélekkel.