15006.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Az Osztrák-Magyar Monarchia írásban és képben. IX. Magyarország III. kötete:Budapest, Fiume. Bp.,1893, M. Kir. Államnyomda, . Gazdag fekete-fehér egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált, színes képtáblával. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, sérült gerinccel, néhány lap kijár.