15037.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Donászy Ferenc: Őserdőkön, tengereken. Természeti képek és vadászkalandok mind az öt világrészből. Haranghy Jenő rajzaival. Bp., én., Győző Andor. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, laza kötéssel, hiányzó elülső szennylappal.