15005.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
11
Dr. Borovszky Samu (szerk.): Bács-Bodrog Vármegye I. Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Több képpel, térképpel és műmelléklettel illusztrálva. Budapest, é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, 1 térkép+4+VI+ 477 [helyesen 475]+1 p.+ 2 t.; Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, színezett lapszélekkel. gerincen kettő sérüléssel