15004.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
9
Dr. Borovszky Samu(szerk.): Magyarország vármegyéi és városai, Magyarország monográfiája. Abauj-Torna Vármegye és Kassa. I. kötet. Bp., 1896, Apollo Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon kötés, Könyvtest elvált a borítótól, címlapon és egy lap szélén szakadások, borítón kis szakadások