15043.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Dr. Németh Alajos: Sopron könnyes-véres dátumai. Sopron, 1993, Városszépítő Egylet. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos, kopott papír védőborítóban.