15003.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
12 000 HUF
9
Esztergom vármegye. A Magyarország Vármegyéi és Városai Központi Szerkesztő Bizottságának felügyelete alatt írták az esztergommegyei helyi munkatársak. Magyarország Vármegyéi és Városai. Bp.,[1906], Országos Monografia Társaság, XII+471 p.+1 (kihajtható térkép) t. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, foltos hátsó borító, lapok a tűzésnél néhol kijárnak.