15057.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 600 HUF
[Lugi Amadeo di Savoia-Aosta, duca degli Abruzzi (1873-1933)] Szavójai Lajos Amádé: Az "Észak csillaga".(,,Stella Polare.") Az Északi sarkitengeren 1899-1900. I-II. kötet. Ford.: Dr. Darvai Móric. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1904.], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai. Rt.), 218 p.+14 (fekete-fehér képtáblák) t. +199+1 p.+3 (fekete-fehér képtáblák) t. + 2 (térképek, 1 kétoldalas, 1 kihajtható) t. Szövegközti fekete-fehér fotókkal, és térképekkel illusztrált. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon kötésben, kopott borítóval, hiányos képtáblákkal.