15063.
405. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Zboray Ernő: Az örök nyár hazájában. (Feljegyzések Jáva szigetéről). A hat világrész. Utazások és felfedezések. XV. Bp., 1924, Világirodalom (Weiler és Társa), 240 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Korabeli félvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, tulajdonosi bejegyzéssel és bélyegzővel.