Books: Travelling, Local History

Number of items: 208

Antoni Judit: Polinézia gyögyszemei. A Marquesas-szigetek. Bp., 2004, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
15109.

1 000 HUF
2,59
2,86

cca 1960-1970 10 db szocreál oklevél részben kitöltetlen
15110.

1 400 HUF
3,63
4,00

Ruud H. M. Kok, Kees Scherer: Een andere kijk op Holland. Baarn, 1997, Tirion, 159+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Hat nyelven (holland, angol, német, francia, spanyol, japán). Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15111.

2 000 HUF
5,18
5,71

Székely Kinga: Időutazás a cseppkövek birodalmában. Baradla-barlang. H.n., 2005, Aggteleki Nemzeti Park, 119+1 p. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
15112.

3 000 HUF
7,77
8,57

Dél-Szlovákia. Szerk.: Horváth Gyula. A Kárpát-medence régiói 2. Bp.-Pécs, 2004, MTA Regionális Kutatások Központja-Dialóg Campus, 523+2 p. Kiadói kartonált papírkötés.
15113.

2 000 HUF
5,18
5,71

Plicka, Karel: Prague in Photographs. Prague en Images. Prag, ein fotografisches Bilderbuch. H.n., é.n. (cca 1960-1970), Artia. Fotóalbum gazdag fekete-fehér képanyaggal, négy nyelven (angol, francia, német, cseh). Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15114.

1 400 HUF
3,63
4,00

Budapest geokalauza. Budapest Geoguide. Szerk.: Gyalog László, Maros Gyula, Pelikán Pál. Bp., 2016, Magyar Földtani és Geofizikai Intézet, 314 p. + 1 térképmelléklet (Budapest és környékének földtani térképe, 1 : 50.000). Számos színes fotóval és térképpel illusztrálva. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
15115.

2 000 HUF
5,18
5,71
11

Legát Tibor: Közlekedik a főváros. Bp., 2018, Scolar, 307 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
15116.

3 000 HUF
7,77
8,57

Romsics Imre: Kalocsai paprika anno... Paprika- és cégtörténet. Kalocsa, 2001, Kalocsa Paprika Rt. 208 p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Megjelent 2000 példányban.
15117.

1 200 HUF
3,11
3,43

Budapesti üdvözlet. Szerk.: Kollin Ferenc. A régi Budapest korabeli képeslapok és reklámok tükrében. Bp., 1983, Helikon. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Térkép-melléklettel (Budapest fő- és székváros legújabb térképe, kész.: Homolka József, lépték nélkül, az 1896-os kiadás reprintje, 78,5x63 cm.) Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott kiadói kartontokban, jó állapotban.
15118.

3 000 HUF
7,77
8,57

2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos könyv és katalógus: Szöllőssy Ágnes, Szilágyi András, Hadházy Levente (szerk.): Budapest köztéri szobrai 1692-1945. Bp., 1987, Budapest Galéria. 186p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Németh Lajos: A százéves Budapest szobraiból. Bp., 1972, Fővárosi Emlékműfelügyelőség. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
15119.

2 db Budapest köztéri szobraival kapcsolatos könyv és katalógus: Szöllőssy Ágnes, Szilágyi András, Hadházy Levente (szerk.): Budapest köztéri szobrai 1692-1945. Bp., 1987, Budapest Galéria. 186p. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + Németh Lajos: A százéves Budapest szobraiból. Bp., 1972, Fővárosi Emlékműfelügyelőség. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrált...

1 600 HUF
4,15
4,57

Szentendrei múzeumi füzetek: Néprajzi, történeti és múzeumszociológiai tanulmányok a Ferenczy Múzeumból. Szentendre, 1996. Kiadói papírkötésben
15120.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF