Dadányi György: Csordás voltam Paraguayban. Budapest, é.n., Stádium Sajtóvállalat. A szerző eredeti rajzaival. Kiadói egészvászon-kötésben, kopottas állapotban.
Soós Imre, Kiszely Gyula, Zádor Tibor: Vázlatok a diósgyőri vaskohászat 190 éves történetéből. (1770-1960.) Kohászati Történeti Bizottság Közleményei. 4-6. sz. Miskolc, 1960, Lenin Kohászati Művek. Megjelent 1500 példányban.Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
F. Tóth Pál: Kecskemét. Panoráma Képeskönyvek. Kecskemét, 1979, Kecskemét Városi Tanács. Rengeteg fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopottas borítóval.
Hajdú-Bihar műemlékei. Irodalmi emlékhelyei és népművészete. Szerk.: Szőllősi Gyula. Hajdú-Bihar Megyei Tanács Műemlékvédelmi Albizottsága. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban de egyébként jó állapotban.
Baitz Péter: Székesfehérvár. Négy évszázad városképei. Fejér Megyei Múzeumegyesület Kiadványai, 7. szám. Szerk.: Hatházi Lázló. Székesfehérvár, 1996, a Fejér Megyei Múzeumegyesület kiadása. 22 p + 44 t. Papír, kissé foltos és szakadt védőborítékban. Megjelent 2000 példányban.