Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 2.: Eger. Szerk.: Dr. Bodnár Gyula. Bp., 1938, Budapest székesfőváros házinyomdája, 16 p. + 3 térkép. Harmadik kiadás. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, kopott borítóval.
Hodinka Antal: A munkácsi görög-katholikus püspökség története. A M. Tud. Akadémia 1908. évi Ipolyi-díjával jutalmazott munka. Budapest, 1909. MTA (Hornyánszky ny.) VIII 856 p. Kiadói papírborítóban sérült fűzéssel, hiányos gerinccel
Erdődy Gyula: Ibafa község története. Ibafa, 2012, Ibafa Község Önkormányzati Képviselőtestülete. Fekete-fehér és színes képekkel. Térképmelléklettel, a hátoldalán hibajegyzékkel. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 250 példányban. Ritka!
Rózsa György: Öt évszázad pápai látképei. Ansichten von Pápa aus Fünf Jahrhunderten. Pápa, 2000, Jókai Mór Városi Könyvtár. Színes és fekete-fehér képekkel illusztrálva. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1933 Magyarország helységnévtára. Szerk. és kiadja: A M. Kir. Központi Statisztikai Hivatal. Bp., 1933., Hornyánszky Viktor Rt., X+839+1 p. + 7 (térképek, 1 kétoldalas) t. + 8 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.