19143. 405. Closed Online auction Jewellery
2 800 HUF
9
0 HUF
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, opálos díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 2,41 g
Photo of the item taken by : karap_norbert