19076. 405. Closed Online auction Jewellery
12 000 HUF 31,09 EUR, 34,29 USD
0 HUF
Niellós aranyozott ezüst cukorcsipesz, jelzett, kopásokkal, 13cm, nettó: 39,6g
Photo of the item taken by : karap_norbert