Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 77

~1970-1980. Munkásőr jelvény, zománcozott bronz, csavaros rögzítéssel, P.V. gyártói jellel (40x50mm) + Munkásőr jelvény, kisméretű aranyozott, zománcozott bronz jelvény (18x22mm) T:1-
31592.

~1970-1980. Munkásőr jelvény, zománcozott bronz, csavaros rögzítéssel, "P.V." gyártói jellel (40x50mm) + Munkásőr jelvény, kisméretű aranyozott, zománcozott bronz jelvény (18x22mm) T:1-

2 000 HUF
~1970-1980. Gyermekvárosért - 1957 Fót Gyermekváros zománcozott törzsgárda jelvény 15 év után, eredeti tokban + 1957 Fót Gyermekváros zománcozott jelvényt T:1-
31593.

~1970-1980. "Gyermekvárosért - 1957 Fót Gyermekváros" zománcozott törzsgárda jelvény 15 év után, eredeti tokban + "1957 Fót Gyermekváros" zománcozott jelvényt T:1-

1 200 HUF
10
~1970-1980. Kiváló Vasutas aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban (44x38mm) + 40 év MÁV - Szolgálati Emlékérem aranyozott, zománcozott kitüntetés, jelvénnyel, tokban + Magyar Államvasutak Szolgálatáért 20 zománcozott, ezüstözött fém jelvény tokban T:1-
31594.

~1970-1980. "Kiváló Vasutas" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény, eredeti tokban (44x38mm) + "40 év MÁV - Szolgálati Emlékérem" aranyozott, zománcozott kitüntetés, jelvénnyel, tokban + "Magyar Államvasutak Szolgálatáért 20" zománcozott, ezüstözött fém jelvény tokban T:1-

2 000 HUF
1978-1988. Törzsgárda jelvény bronz fokozata, zománcozott Br jelvény + Szövetkezeti Ipar Törzsgárda 20 zománcozott Br jelvény, mindkettő igazolvánnyal T:1-
31595.

1978-1988. "Törzsgárda" jelvény bronz fokozata, zománcozott Br jelvény + "Szövetkezeti Ipar Törzsgárda 20" zománcozott Br jelvény, mindkettő igazolvánnyal T:1-

1 400 HUF
1978. Forradalmi Ifjúsági Napok 1848-1978 részben festett Br lemezkitűző (51mm) + Forradalmi Ifjúsági Napok 1919-1978 részben festett Br lemezkitűző (51mm) T:1-
31596.

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok 1848-1978" részben festett Br lemezkitűző (51mm) + "Forradalmi Ifjúsági Napok 1919-1978" részben festett Br lemezkitűző (51mm) T:1-

1 000 HUF
~1970-1980. Önkéntes rendőr zománcozott fém jelvény (30x30mm) + ~1970-1980. Rendőr sapkajelvény, zománcozott Br jelvény (34x29mm) T:1-,2
31597.

~1970-1980. "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvény (30x30mm) + ~1970-1980. Rendőr sapkajelvény, zománcozott Br jelvény (34x29mm) T:1-,2

1 400 HUF
1985. Munka Érdemrend arany fokozata, zománcozott Br kitüntetés szalagsávval, miniatűrrel, kopott eredeti tokban, adományozói okirattal és viselői igazolvánnyal T:2  NMK 599.
31598.

13 000 HUF
35,14
38,24
~1990. Magyar Madártani Egyesület Solymász Szakosztály zománcozott Br jelvény (30mm) T:2
31599.

~1990. "Magyar Madártani Egyesület Solymász Szakosztály" zománcozott Br jelvény (30mm) T:2

3 000 HUF
~2000. Magyar Köztársaság Ügyészsége műgyantás fém jelvény (17mm) T:1-
31600.

~2000. "Magyar Köztársaság Ügyészsége" műgyantás fém jelvény (17mm) T:1-

2 000 HUF
Ausztria 1908. Császári Évforduló 1908. június kétoldalas, aranyozott Br emlékérem szalagon. Szign.: Josef Heu, Brd. Schneider Wien gyártói jelzéssel (34mm) T:1-,2 Austria 1908. Kaiser Jubilaeum Festzug Juni 1908 two-sided, gilt Br medallion on ribbon. Sign: Josef Heu, with Brd. Schneider Wien makers mark (34mm) C:AU,XF
31601.

Ausztria 1908. "Császári Évforduló 1908. június" kétoldalas, aranyozott Br emlékérem szalagon. Szign.: Josef Heu, "Brd. Schneider Wien" gyártói jelzéssel (34mm) T:1-,2 Austria 1908. "Kaiser Jubilaeum Festzug Juni 1908" two-sided, gilt Br medallion on ribbon. Sign: Josef Heu, with "Brd. Schneider Wien" maker's mark (34mm) C:AU,XF

20 000 HUF
54,05
58,82
31602.

80 000 HUF
216,22
235,29
Német Harmadik Birodalom 1933. Hitler választási fém jelvény (28mm) + 1937. Hitlerjugend fém jelvény sérült tűvel (39x36mm) T:2  German Third Reich 1933. Hitler election metal badge (28mm) + 1937. Hitlerjugend metal badge with damaged pin (39x36mm) C:XF
31603.

Német Harmadik Birodalom 1933. "Hitler" választási fém jelvény (28mm) + 1937. "Hitlerjugend" fém jelvény sérült tűvel (39x36mm) T:2 German Third Reich 1933. "Hitler" election metal badge (28mm) + 1937. "Hitlerjugend" metal badge with damaged pin (39x36mm) C:XF

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF