1882. "1848/9 Honvéd" bronz lemezérem mellszalagon (32mm), két öltéssel összevarva két dokumentummal: Nyikon József honvéd tizedes számára, Bekény János 1871-ben, Kiskunhalason keltezett tanúságtételével, rajta 15kr okmánybélyeg, valamint Krivácsy József alezredes, a Honvédegylet elnöke, kézírásos üdvözlőlapjával, melyben részletezi az emlékérem átadásával kapcsolatos késlekedés okait T:1- Hungary...
1890. "Bronz Katonai Érdemérem a katonai érdemkereszt szalagján, kardokkal" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon T:2 patina / Hungary 1890. "Bronze Military Merit Medal on a war ribbon with swords (Signum Laudis)" gold plated Br decoration with ribbon C:XF patina NMK 246.
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (18mm) T:2,2- Austro-Hungarian Monarchy 1915. metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (18mm) C:XF,VF
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. Aranyozott, zománcozott fém patrióta kitűző, Ferenc József és II. Vilmos arcképével (24mm) T:2 tű ragasztott Austro-Hungarian Monarchy 1915. Gold plated enamelled metal patriotic pin, with the portrait of Franz Joseph and Wilhelm II (24mm) C:XF glued pin
1915. "Koronás Ezüst Érdemkereszt a Vitézségi Érem szalagján" karikán jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, függesztőkarikán "BACHRUCH BUDAPEST" gyártói jelzéssel, eredeti, kissé sérült "ETUIS- U. KASSETTENFABRIK IG. BERGMANN WIEN VII" dísztokban, az adományozásról szóló 1928-as levéltári igazolvánnyal T:2 zománchiba, peremen lyuk Hungary 1915. "Silver Cross of Merit with Crown on war ribbon" hallma...
Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "Isonzó-hadsereg 1915" Br sapkajelvény, hátoldalán "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" gyártói jelzéssel (43,5x29,5mm) T:2-,3 tű letört, hajlott Austro-Hungarian Monarchy 1915. "Isonzo-Armee 1915" Br cap badge, with "G. HERRMANN WIEN III. HAUPSTR. 81" makers mark on the back (43,5x29,5mm) C:VF,F needle is broken, bent
1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon and suspension ring C:VF NMK 295.