10807. 405. Closed Online auction Engravings
1 600 HUF
0 HUF
Úr és szolga találkozása egy építkezésnél, színes litográfia, üvegezett fa keretben, paszpartuban, 22,5x28,5 cm, keret: 33x39 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf