1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
cca 1840 Ludwig Rohbock (1820-1883)-J.M. Kolb: Balán Sz.Domokosnál, Pest, Lauffer és Stolp, (Darmstadt, G. G. Lange-ny.), színezett acélmetszet, paszpartuban, foltos, 14×19 cm Üvegezett keretben