Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10375.
Jelzés nélkül, feltehetően XIX. sz második felében működött festő alkotása: Keresztelő Szent János; Mária a 12 apostollal (kétoldalas ortodox vallásos kép). Olaj, vászon. Kissé sérült. Dekoratív fa keretben, 74×59,5 cm
Other collectibles
10376.
Jelzés nélkül, XIX. sz. orosz festő alkotása: Szent Tyihon pátriárka képmása. Olaj, vászon, sérült. Hátoldalán felirat 1910-ből. Fa keretben. 42,5x33,5 cm.
Other collectibles
10377.
Jelzés nélkül, feltehetően a XIX. sz, második felében működött (magyar?) festő alkotása: Mitológiai jelenet. Olaj, vászon. Vakkeret nélkül. Bal felén törésnyommal. 20x40 cm / oil on canvas, unsigned.
Other collectibles
10378.
WJ monogram jelzéssel, feltehetően 1915-35 körül működött grafikus alkotása: Jelenet. Linómetszet, akvarell, papír. Jelzett a metszeten. Foltos. Üvegezett fa keretben, keret hátoldalán Hoffmann Ferencz keretező 1930-35 körüli címkéjével. 14,5x11,5 cm
Other collectibles
10381.
Osakai festő után: Gésák hóesésben. Vegyes technika, selyem. Üvegezett, kopott, fakeretben. 1800 körüli osakai festő után készült másolat. Másolta Nagy Miklós 1942.