10727.
405. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 500 HUF
19,43 EUR, 21,43 USD
E. Raber (?-): Tavasz, linómetszet, papír, jelzett, sorszámozott (1/12) üvegezett fa keretben, 23x28 cm