10567.
405. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 500 HUF
20,27 EUR, 22,06 USD
Olvashatatlan (Varga...?) jelzéssel: Anya gyermekével. Olaj, vászon, felső részén kisebb benyomódással, 70×50 cm