10312. 405. Closed Online auction Paintings and graphics
4 000 HUF
0 HUF
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Pompei emlék. Rézkarc, papír, jelzett, néhány apró folttal,üvegezett fakeretben, 30×12 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf