11252. 405. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
3 000 HUF
0 HUF
Hollóházi porcelán angyalka, jelzett, matricás, matricázási hibával, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
Photo of the item taken by : pelikán_kristóf