11543. 406. Closed Online auction Antique
20 000 HUF
0 HUF
Íróasztal garnitúra, díszesen faragott fa, 1900 körül, kopott, apró sérülésekkel, egy db hiányzó toll. 35x23x14 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert