40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
5 db buddhista miniatűr thangka vászonra festett kép, közte több felszentelt, sérülésekkel, 6,5x5,5 cm és 9,5x7,5 cm közötti méretben. (A hatkarú Mahakala a buddhizmus egyik Dharmapalája és Avalokitesvara megtestesülése, Mahakala - Chaturbhuja, Manjushri, Gyógyító Buddha, )